środa, 20 marca 2013

Wielkanocne pudełko

Witajcie!

Dzisiaj w ramach inspiracji na blog sklepu-ewa.pl, przygotowałem drugie w mojej karierze pudełko eksplodujące. Święta Wielkanocne tuz tuż, więc tematyka pudełka jak najbardziej świąteczna :). Pudełko postanowiłem utrzymać w wiosennych kolorach - zielonym i żółtym.

Do wykonania pudełka użyłem jako bazy twardego papieru wizytowego,  okleiłem go papierem GOscrap. Na to, na kostkach 3D przykleiłem białe elementy z wykrojnika z życzeniami. Życzenia uwypukliłem embossingiem, pozostawiając miejsce na podpis osoby wręczającej boxa. W centralnej części pudełka umieściłem koszyczek, wykonany własnoręcznie z grubego sznurka lnianego, w którym umieściłem jajka. Koszyczek ozdobiłem papierową serwetką wykonaną z pomocą wykrojnika, gałązkami z dziurkaczy, gotowymi kwiatkami i wstążką. Pudełko przewiązałem wstążką i dodałem taga (GOscrap).


Jeśli chcecie wiedzieć czego użyłem do wykonania pudełka, zapraszam na blog sklepowy (...KLIK...).
Mam nadzieję że pudełko się Wam spodobało.

Pozdrawiam
Mysiek

3 komentarze:

mru pisze...

świetne :) szczególnie koszyczek mi się podoba :)

Ewa Jurewicz pisze...

Świetna praca, podoba mi się pomysł z koszyczkiem w środku. Pozdrawiam.

joolaa pisze...

nie wiem, jak to się stało, ze nie trafiłam do Ciebie wcześniej... :) fajne rzeczy robisz, nie mówiąc o tym, jak baaardzo podoba mi się to, że macie z żonką wspólne pasje :) a boksik - świetny! koszyk rewelka, aż żałuję, że nie mam takiego sznurka, bo chyba bym popełniła podobny... pozdrawiam cieplutko

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...