środa, 30 listopada 2011

Pierwsze inches

Na początku chciałbym wszystkim serdecznie podziękować za odwiedziny i za komentarze pozostawione pod poprzednimi postami.  Niestety chwilowo mam za mało czasu więc za wiele na moim blogu się nie dziele. Mam jednak nadzieje że już niedługo się to zmieni, bowiem w kolejce czekają kolejne pomysły na ATC czy kartki do tego przed świętami mam zamiar sfinalizować projekt rozpoczęty lata temu. Ale o tym już niedługo, puki co pozostanie to moją tajemnicą.

A nawiązując do tytułu posta, chciałbym Wam zaprezentować moje pierwsze inchesy. Zostały stworzone z myślą o wyzwaniu na Kwiecie Dolnośląskim  Mała Forma #1  -Pudełeczko z niespodzianką. Myślą przewodnią było –  four little scary surprise, i tak powstały – duszek, pajączek, nietoperek no i diabełek. Pudełko powstało poprzez oklejenie paczki po zapałkach zapałkami. Mam nadzieję, że choć trochę się spodobają te moje małe stworzonka ;), osobiście moim ulubioną calineczką jest diabełek.


Pozdrawiam,
mysiek

7 komentarzy:

Anna - Krulik pisze...

Ale super stwory!

wikucha pisze...

haha no nie dziwię się że to Diabeł najabrdziej ci się podoba :) Jak tylko go zobaczyłam jak go skończyłeś to nie wiedzieć czemu uznałam że zrobiłeś go na swoje podobieństwo :D

A oprócz Diabełka szalenie podoba mi sie jeszcze Netoperek :D

k.a.s.i.a. pisze...

one są cudowne :) dzięki, może szukają domu ?:)

Mia pisze...

Maleństwa są fajniutkie, ale mi najbardziej podoba się pudełko ! CUDO !!!

Kwiat Dolnośląski pisze...

Gratulujemy wygranej w naszym wyzwaniu. :)

mysiek pisze...

Dziękuję za tak ciepłe przyjęcie moich czterech małych debiutantów :). Potworki póki co nie szukają domu - jest im dobrze tam gdzie są, może jak zacznie się robić bardziej tłoczno i głośno, to się spakują i pójdą w dal (do Diabła? ;))... Myślę, że jakbym poświęciłbym jeszcze kilka godzin, to pudełko wyglądałoby o wiele ciekawiej (z założenia miała to być skrzynia, czyli miała posiadać okucia, zamknięcia i kłódkę), całkiem możliwe że jeszcze je dopieszczę... Wygrana to dla mnie bardzo miłe zaskoczenie - dziękuję :)!

Trzpiot pisze...

dosłownie powaliły mnie na kolana!!!!!!!!!!!!!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...